سیگنال‌های رایگان

loading

سیگنال ارز دیجیتال چیست؟

در واقع یک سیگنال ارز دیجیتال توصیه‌های یک تریدر حرفه‌ای برای خرید یا معامله یک ارز دیجیتال است. کسانی که از این سیگنال ارز دیجیتال استفاده می‌کنند، معمولا تریدرهای تازه کار هستند و یا افرادی که علم و تجربه کافی در تحلیل ارز دیجیتال ندارند. تریدرهای تازه‌کار عموما برای برای یادگیری و کسب تجربه از این سیگنال‌ها استفاده می‌کنند؛ سایر افراد برای این که درگیر تحلیل‌های تکنیکال و فاندامنتال نشوند و بدون صرف وقت سود کسب کنند، از این سیگنال‌ها استفاده می‌کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سیگنال‌های ارز دیجیتال می‌توانید مقاله«سیگنال ارز دیجیتال چیست؟»را بخوانید.

سیگنال ارز دیجیتال در پلتفرم اکسوینو

ما در پلتفرم سوشال ترید اکسوینو در حوزه ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کنیم و جامعه‌ای از تریدرهای حرفه‌ای و تایید شده تشکیل داده ایم. تریدرهای ما کانال سیگنال مخصوص به خود را دارند و تحلیل‌ها و سیگنال‌های خودشان را در پلتفرم اکسوینو به اشتراک می‌گذارند. شما سرمایه‌گذاران می‌توانید از سیگنال های رایگان این تریدرها استفاده کنید. علاوه بر آن می‌توانید برای استفاده از سیگنال‌های VIP آن‌ها، اشتراک کانال سیگنال تریدرها را خریداری کنید.

چطور می‌توانم از اکسوینو سیگنال رایگان ارز دیجیتال بگیرم؟

کافیسیت در همین صفحه ارز فیلتر سیگنال رایگان استفاده کنید. به این صورت می‌توانید تمامی سیگنال‌هایی که تریدرهای اکسوینو به صورت رایگان ثبت کرده اند را ببینید.

سیگنال ارز دیجیتال

آیا می‌توان به سیگنال های رایگان ارز دیجیتال که تریدرهای اکسوینو ثبت می‌کنند اعتماد کرد؟

ما در اکسوینو تمام تریدرها را بعد از یک مرحله اعتبارسنجی انتخاب می‌کنیم و علاوه بر آن آمار و ارزیابی این تریدرها در اکسوینو به طور شفاف و کامل قابل مشاهده هست. شما می‌توانید پیش از استفاده از سیگنال رایگان ارز دیجیتال آن تریدر، وارد پروفایل او شوید و آمارش را بررسی کنید. در نهایت در صورتی که اطمینان حاصل کردید، می‌توانید از سیگنال‌های تریدرهای اکسوینو استفاده کنید.

علاوه بر آن اکسوینو امکان بازگشت وجه هم دارد. یعنی در صورتی که شما با خرید اشتراک کانال VIP تریدرهای اکسوینو، پس از گذشت ۳۰ روز، دچار ضرر شدید و تریدر به تعهداتش عمل نکرد، تضمین می کنیم تمام هزینه اشتراکی که پرداخت کردید را بازگردانیم.

آیا می‌توانم در اکسوینو با استفاده از سیگنال رایگان،‌ معامله کنم؟

خیر، در اکسوینو شما می‌توانید از سیگنال های رایگان ارز دیجیتال استفاده کنید و یا این که اشتراک کانال سیگنال VIP تریدرهای اکسوینو را خریداری کنید. یعنی صرفا می‌توانید سیگنال‌های ارائه شده را بررسی کنید و در پلتفرم‌های صرافی دیگر، برای معامله از این سیگنال‌ها استفاده کنید.

از این سیگنال ها در کدام صرافی‌ها می‌توانیم استفاده کنیم؟

معمولا در جزئیات هر سیگنال، صرافی‌ای که بهتر است از آن استفاده کنید هم قید می‌شود. برای استفاده از این سیگنال‌ها بهتر است از صرافی قید شده (بایننس، بایبیت، کوکوینو…) در جزئیات سیگنال استفاده کنید.

این سیگنال‌ها از چه نوعی هستند؟

سیگنال های ارز دیجیتال که توسط تریدرهای اکسوینو ارائه داده می‌شوند، معمولا در هر دو نوع اسپات و فیوچرز ارائه می‌شوند.

سیگنال ارز دیجیتال

سیگنال هایی که در اکسوینو ارائه می‌شود چه ساختاری دارد و شامل چه پارامترهایی می‌شود؟

هر سیگنال ارائه شده چه سیگنال رایگان و چه VIP در بخش جزئیاتش اطلاعات زیر را دارد:

  • نقطه ورود (entry)
  • حد سود که ممکن است چند تا باشد (Take profit)
  • Long و یا Short بودن معامله (در معاملات فیوچرز)
  • میزان اهرم در معاملات فیوچرز (Levrage)
  • حدضرر (stop loss)
  • زمان معتبر برای انجام معامله
  • میزان سرمایه‌ای که توصیه می‌شود وارد این سیگنال کنید.
  • صرافی‌ مناسب برای استفاده از این سیگنال.

چرا باید از سیگنال های رایگان ارز دیجیتال که اکسوینو ارائه می‌دهد استفاده کنیم؟

به این علت که پلتفرم اکسوینو یک پلتفرم دانش بنیان قابل اعتماد است که فعالیت آن نسبت به سایر پلتفرم‌ها و کانال‌های تلگرامی، کاملا شفاف است. تنها در اکسوینو است که شما می‌توانید اطلاعات، رزومه و پیشینه تریدرها را به طور شفاف و به دور از کم و کاست ببینید. علاوه بر آن ما ضمانت بازگشت وجه هم داریم. همه مواردی که تاکنون گفتیم، استفاده از سیگنال های اکسوینو را بسیار کم ریسک‌تر از سایر پلتفرم‌ها می‌کند.